Nasi instruktorzy

Nazywam się Aleksandra Wapińska.

Jestem wokalistką, saksofonistką i założycielką Ale muzyka! Studio .

Od kilku lat pracuję jako zawodowy instruktor śpiewu. Ogromną radość sprawia mi, obserwowanie jak moi uczniowe rozwijają swoje umiejętności wokalne. Lubię pracować z osobami w różnym wieku i o różnych zdolnościach muzycznych i cieszy mnie, że w ostatnim czasie oprócz młodzieży również dorośli mają chęć rozwijania swojej pasji muzycznej. Wyznaję zasadę, że „nie ma rzeczy niemożliwych”, tym bardziej jeśli chodzi o muzykę. Najważniejsza jest chęć do pracy, a całą resztę jesteśmy w stanie okiełznać wspólnymi siłami.

Współpracowałam z kompozytorem, współzałożycielem zespołu „Budka Suflera” – Romualdem Lipko, nagrywaliśmy wspólnie utwory, dzięki czemu od podstaw poznawałam pracę w studio oraz na scenie wśród wybitnych artystów.

Swoją wiedzę poszerzam jako uczestnik kursów i warsztatów, zdobywałam wiedzę od wybitnych muzyków, m.in. Kim Chandler (UK), Katarzyna Rościńska (trener wokalny The Voice of Poland), Urszula DudziakMietek SzcześniakŁukasz Zagrobelny, czy Michał Sobierajski

Nazywam się Patrycja Malinowska.

Jestem logopedą, audiologiem ogólnym, wokalistką oraz aktorką z zamiłowania. 

Jako wokalistka czynnie działam z zespołem Pojazzja, z którym wydaliśmy debiutancką EP-kę i obecnie pracujemy nad płytą oraz w zespole MSE – Błąd średniokwadratowy. 

Mam słabość do teatru – szczególnie do musicali. Obecnie teatralnie realizuję się na deskach Teatru ITP oraz w grupie Legendarni, dzięki czemu praca na scenie nie jest mi obca chętnie podpowiem Ci kilka trików!

W swojej pracy instruktorskiej staram się łączyć moje zainteresowania logopedyczne skoncentrowane wokół logopedii artystycznej, dykcji, zaburzeń głosu z doświadczeniem estradowym i teatralnym. Bardzo ważne jest dla mnie indywidualne podejście do ucznia. Uważam, że dobra relacja, zaufanie i stworzenie bezpiecznej przestrzeni jest podstawą udanej współpracy i receptą na sukces.

Nazywam się Ania Basak.

Jestem wokalistką, autorką tekstów, absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku wokalistyka estradowa.

Pokonywanie barier i radość z bycia na scenie – te dwa elementy pasjonują mnie najbardziej w poznawaniu siebie i własnego głosu. Ćwiczenia są ważne, jednak dopiero wyjście na scenę i odczuwanie muzyki na żywo nadaje tej pracy sens.

Utwierdziła mnie w tym przekonaniu wieloletnia praca na scenie oraz uczestnictwo w warsztatach m.in z Anią Szarmach i koncertach tj. koncerty z Big Bandem Akademii Muzycznej w Łodzi, AEC Pop and Jazz Platform , w tym energetyczne koncerty gospel dr Brian’a Fentress’a na Akademii Muzycznej w Łodzi.

To, co jest nieodłącznie związane ze śpiewem, to m.in. prawidłowy oddech, szczególnie w sytuacjach stresowych takich jak wystąpienia publiczne, a także przekonania, które czasami powstrzymują nas przed dalszym rozwojem.

Zatrzymajmy się i razem, w komfortowej atmosferze, przyjrzyjmy się nim, by móc ruszyć dalej i cieszyć się muzyką

Nazywam się Mikołaj Kołodziejczyk

Jestem pianinstą, gitarzystą, kompozytorem. Ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie im. Marii Curie-Skłodowskiej  na kierunku produkcja medialna, a w międzyczasie postanowiłem kontynuować również zdobywanie wiedzy muzycznej w zakresie fortepianu, na tej samej uczelni, na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej .

Przygodę z muzyką rozpocząłem wiele lat temu w szkole muzycznej w klasie fortepianu. Po 9 latach nauki postanowiłem spróbować swoich sił również w grze na gitarze i okazało się, że tu też złapałem przysłowiowego bakcyla.

Współtworzyłem zespół Vestige oraz byłem częścią zespołu Moniki Kowalczyk, co dało mi możliwość poznania pracy na scenie. Poza estradą gościłem m.in. na studyjnej scenie Radiowej Trójki . Aktualnie jestem pianistą w projekcie WOLSKA, z którym występowaliśmy m.in. na festiwalu w Opolu . Tworzę także swój kwartet jazzowy.

Jako instruktor w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie chciałbym pracować z moimi uczniami nad techniką, świadomością harmonii i improwizacją. Dodatkowo podczas zajęć chciałbym poruszyć ważne kwestie związane z zapisem funkcji oraz ich wprowadzeniem do programów studyjnych.

Nazywam się Jakub Matuszak.

Studiuję na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na Uniwersytecie im. Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.

Od kilku lat pracuję jako instruktor gitary, prowadzę warsztaty gitarowe i aktywnie udzielam się jako muzyk sesyjny w wielu lubelskich projektach muzycznych.

W zeszłym roku miałem przyjemność współpracować min. z Krzysztofem Cugowskim, Tomaszem Momotem. W swojej muzycznej karierze zdążyłem do tej pory nagrać 2 płyty w Studio Radio Lublin – z Laurą Śliwą oraz Julią Romanyuk.

Jako instruktor dążę do tego, aby moi uczniowie byli w stanie jak najszybciej samodzielnie uczyć się nowych utworów. Zależy mi na tym, żeby byli świadomi harmonii, rozwijali technikę i umiejętności improwizacji tak by bez problemu przenosić melodie z głowy na gryf.

Skontaktuj się z Nami!

Zapisz się na BEZPŁATNĄ lekcję próbną: